Atakaş Hatayspor - Medipol Başakşehir maçının ardından - Ömer Erdoğan - GAZİANTEP

×

Etiketler

Benzer Resimler

Hatayspor | Hatayspor, Ömer Erdoğan ile anlaştı - Ömer

Hatayspor | Hatayspor, Ömer Erdoğan ile anlaştı - Ömer

1280 × 720
Hatayspor 2 - 0 Başakşehir ( Ömer Erdoğan ve Futbolcular Maç Sonu  Açıklamalar : Rakibi iyi .... ) - YouTube

Hatayspor 2 - 0 Başakşehir ( Ömer Erdoğan ve Futbolcular Maç Sonu Açıklamalar : Rakibi iyi .... ) - YouTube

1280 × 720
Hatayspor 2 0 Başakşehir açıklamalar Ömer Erdoğan HATAYSPOR

Hatayspor 2 0 Başakşehir açıklamalar Ömer Erdoğan HATAYSPOR

HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ÖMER ERDOĞAN BEYZADE FM TV'DE

HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ÖMER ERDOĞAN BEYZADE FM TV'DE

Atakaş Hatayspor - Medipol Başakşehir maçının ardından  - Ömer Erdoğan - GAZİANTEP

Atakaş Hatayspor - Medipol Başakşehir maçının ardından - Ömer Erdoğan - GAZİANTEP

Hatayspor على تويتر:

Hatayspor على تويتر: "🎙️"Bugün ayakta kalan, futbol oynamaya çalışan, futbolun doğrularını sahaya yansıtmaya çalışan bir takımımız vardı." Teknik direktörümüz Ömer Erdoğan Galatasaray maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu 👇 https://t.co/ZonbT7DSWm ...

1200 × 800
Atakaş Hatayspor - Medipol Başakşehir maçının ardından - Ömer Erdoğan -  Haberler - Haber Ofisi

Atakaş Hatayspor - Medipol Başakşehir maçının ardından - Ömer Erdoğan - Haberler - Haber Ofisi

1200 × 675
Hatayspor on Twitter:

Hatayspor on Twitter: "Kamp günlüğü📌 Takımımız yeni teknik direktörümüz Ömer Erdoğan yönetiminde, günün ilk idmanını tamamladı.⚙️⛓️ #Hatayspor #AsiŞehirKazandı… https://t.co/bd7kSR4aYH"

1200 × 906
Hatayspor » Hatayspor'umuza Hoş Geldin Ömer Erdoğan

Hatayspor » Hatayspor'umuza Hoş Geldin Ömer Erdoğan

1920 × 1280
SPOR Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan Başarı için canla başla  çalışacağız - Haberler - Haber Ofisi

SPOR Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan Başarı için canla başla çalışacağız - Haberler - Haber Ofisi

1200 × 675
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :
- Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan'ın konuşması Maçın ardından
- Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk:
"Mağlubiyetten sorumlu olan kişi benim. İnşallah takımımızı toparlayıp geçen seneki oyunumuza benzer oyunla çıkmak istiyoruz"
- Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan:
"İlerleyen süreçte daha çok çalışıp hatalarımızı gözden geçirip daha iyi bir futbol sergileyeceğiz. İnşallah lige renk katan takım oluruz"
GAZİANTEP (AA) - Süper Lig'in ilk haftasında Atakaş Hatayspor'a 2-0 mağlup olan Medipol Başakşehir'in teknik direktörü Okan Buruk, "Mağlubiyetten sorumlu olan kişi benim. İnşallah takımımızı toparlayıp geçen seneki oyunumuza benzer oyunla çıkmak istiyoruz." dedi.

Buruk, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Atakaş Hatayspor'u galibiyetinden dolayı tebrik etti.

Rakiplerinin oyununu genel olarak tahmin ettiklerini anlatan Buruk, takımlarının çok fazla üretken olamadığını dile getirdi.

İlk yarıda bazı bölümlerde rakip kaleye gitme şanslarının olduğunu anlatan Buruk, şöyle konuştu:

"Oyunun genelinde çok yavaş oynadığımız için defans arkası koşu ve hareketlilik gibi durumları eksik yaptık. Bundan dolayı çok fazla üretken olamadık. Rakibimizin en çok beklediği şey buydu. Kaptırdığımız bir topla ilk defa verdiğimiz pozisyonda gol ile sonuçlandı. İkinci yarıda gol atmayı çok denedik. Rakibe gol atma şansı vermedik. Maçın son bölümlerinde Skrtel'i öne gönderdik ama geriden 5 oyuncu ile hücum yapmaya çalışırken, yüksek toplar bizim için silah olabilirdi ama yine basit bir gol ile maçı bitirdik. Kendi oyunumuzun altında kaldık. Takım olarak kaybettiğimiz için üzgünüm. Mağlubiyetten sorumlu olan kişi benim. İnşallah takımımızı toparlayıp geçen seneki oyunumuza benze oyunla çıkmak istiyoruz."- Ömer Erdoğan: "İnşallah lige renk katan takım oluruz"Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan da takımlarının Süper Lig tarihindeki ilk galibiyetini aldığı için mutlu olduklarını ifade etti.

Sahada güzel bir mücadele olduğunu kaydeden Erdoğan "Maçın genelinde bir pozisyon dışında rakibe net bir pozisyon vermedik. Tamamen maça hazırlandığımız gibi rakibi analiz ettiğimiz gibi oynadık. Özellikle kontrataklarda başarılı olduk. İlerleyen süreçte daha çok çalışıp hatalarımızı gözden geçirip daha iyi bir futbol sergileyeceğiz. İnşallah lige renk katan takım oluruz." değerlendirmesinde bulundu.
Hatayspor | Hatayspor, Ömer Erdoğan ile anlaştı - Ömer. Hatayspor 2 - 0 Başakşehir ( Ömer Erdoğan ve Futbolcular Maç Sonu Açıklamalar : Rakibi iyi .... ) - YouTube. Hatayspor 2 0 Başakşehir açıklamalar Ömer Erdoğan HATAYSPOR. HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ÖMER ERDOĞAN BEYZADE FM TV'DE. Atakaş Hatayspor - Medipol Başakşehir maçının ardından - Ömer Erdoğan - GAZİANTEP. Hatayspor على تويتر: "🎙️"Bugün ayakta kalan, futbol oynamaya çalışan, futbolun doğrularını sahaya yansıtmaya çalışan bir takımımız vardı." Teknik direktörümüz Ömer Erdoğan Galatasaray maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu 👇 https://t.co/ZonbT7DSWm .... Atakaş Hatayspor - Medipol Başakşehir maçının ardından - Ömer Erdoğan - Haberler - Haber Ofisi. Hatayspor on Twitter: "Kamp günlüğü📌 Takımımız yeni teknik direktörümüz Ömer Erdoğan yönetiminde, günün ilk idmanını tamamladı.⚙️⛓️ #Hatayspor #AsiŞehirKazandı… https://t.co/bd7kSR4aYH". Hatayspor » Hatayspor'umuza Hoş Geldin Ömer Erdoğan. SPOR Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan Başarı için canla başla çalışacağız - Haberler - Haber Ofisi.