Beyaz TV Ünitesi -2017 - 2018- Modelleri - 3

×

[Milli Gazete] Beyaz TV ekranlarında Boşnaklara söylediği sözlerle büyük tepki toplayan ve kanaldan kovulan Rasim Ozan Kütahyalı yeniden Beyaz Futbol programında ... Beyaz TV'nin Rasim Ozan Kütahyalı aşkı bitmiyor ... Daha fazla göster

[Gerçek Gündem] Rasim Ozan Kütahyalı'nın, Melih Gökçek ve ailesine ait Beyaz TV'de yayınlanan “Beyaz Futbol” programında yorumcu olarak yeniden çıkması Boşnakları ayağa ... Beyaz TV önünde Rasim Ozan Kütahyalı protestosu: 'Gökçek şerefi ... Daha fazla göster

[Milli Gazete] Beyaz TV ekranlarında Boşnaklara söylediği sözlerle büyük tepki toplayan ve kanaldan kovulan Rasim Ozan Kütahyalı yeniden Beyaz Futbol programına ... Beyaz TV'nin Rasim Ozan Kütahaylı aşkı bitmiyor ... Daha fazla göster

[Halktv] Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'in kanalı Beyaz TV'de bir televizyon programına çıkan Rasim Ozan Kütahyalı'ya Boşnaklar büyük bir tepki gösterdi. Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV'ye çıktı, Boşnaklar isyan etti ... Daha fazla göster

[Internet Haber] "Boşnak Saksosu" ifadesi nedeniyle uzun bir süredir ekrandan ayrı kalmak zorunda kalan Rasim Ozan Kütahyalı, dün gece Beyaz TV'de Beyaz Futbol ... Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Futbol'a geri döndü! Boşnaklar Beyaz ... Daha fazla göster

[Bizim Sakarya] Boşnaklar Rasim Ozan Kütahyalı'nın yeniden Gökçeklerin kanalı Beyaz TV'ye çıkarılmasına tepki gösterdi. ROK Beyaz TV'de göründü! Boşnaklar isyan etti ... Daha fazla göster

[Ajansspor] Son dakika haberi... Ünlü yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı (ROK) Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol'a geri döndü. Peki Rasim Ozan Kütahyalı ne zamandır ... Son dakika haberi: Rasim Ozan Kütahyalı (ROK) Beyaz Futbol'a geri ... Daha fazla göster

Etiketler

Benzer Resimler

Dekorister Aleyna Tv Ünitesi Beyaz - Kapıda Ödeme - Hızlı Kargo

Dekorister Aleyna Tv Ünitesi Beyaz - Kapıda Ödeme - Hızlı Kargo

1024 × 768
Tv Ünitesi Modelleri  & Yalnızca Beyaz Modeller ve En Çok Satanlar

Tv Ünitesi Modelleri & Yalnızca Beyaz Modeller ve En Çok Satanlar

Beyaz TV Ünitesi -2017 - 2018- Modelleri - 3

Beyaz TV Ünitesi -2017 - 2018- Modelleri - 3

Beril Tv Ünitesi - Beyaz - Mobilya Ürünleri

Beril Tv Ünitesi - Beyaz - Mobilya Ürünleri

1280 × 1280
Dmodül Doruk Tv Ünitesi 180 cm Beyaz | Tv Üniteleri & Tv Sehpaları |  Üretici Firma Avantajı ile Sadece

Dmodül Doruk Tv Ünitesi 180 cm Beyaz | Tv Üniteleri & Tv Sehpaları | Üretici Firma Avantajı ile Sadece

1280 × 1024
Dekorister Elit Tv Ünitesi Beyaz - Kapıda Ödeme

Dekorister Elit Tv Ünitesi Beyaz - Kapıda Ödeme

1024 × 768
Hanem Beyaz Tv Ünitesi - İrfan Home Mobilya

Hanem Beyaz Tv Ünitesi - İrfan Home Mobilya

1400 × 779
Oslo Tv Ünitesi - Beyaz - Modalife Mobilya - Pratik Mobilya

Oslo Tv Ünitesi - Beyaz - Modalife Mobilya - Pratik Mobilya

1100 × 999
Mimosa Beyaz Tv Ünitesi - Engince.com.tr

Mimosa Beyaz Tv Ünitesi - Engince.com.tr

1600 × 1038
Mono Beyaz Tv Ünitesi - Medusa Home

Mono Beyaz Tv Ünitesi - Medusa Home

1155 × 684
DEKORASYON

1.ALÇI HAFİFTİR

İşleme ve onarımı alçıdan daha kolay inşaat malzemesi yoktur. Sadece suyla karıştırmak yeterlidir, bunu için de özel bir beceri ya da alet gerektirmez. Elle olduğu kadar makine ile de çok düzgün sıva yapmaya uygundur.

2.ALÇI YALITIM SAĞLAR

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki yapılardaki ısı kaybının başlıca sebebi: ısı yalıtım malzemesi ile sıvanmamış duvar ve yüzeylerdir. Çünkü ısının yüzde 35’i yalıtım gücü olmayan duvar ve yüzeylerden kaybedilmektedir.

Yalıtımın olmayışı, kapalı mekanları ısıtmak için yapılan harcamalara gereksiz bir yük, ülke ekonomisine büyük bir zarardır.

Alçı ürünleri gözenekli yapısından dolayı ortam ısıtıldığında duvarların hızla ısınmasını ve kışın daha sıcak geçirilmesini, yaz ayları boyunca da ortamın daha serin olmasını sağlar. Alçının ısı iletkenlik değeri doğal malzemeler arasında ahşaba çok yakındır. Dolayısıyla diğer doğal malzemelere göre daha az ısı iletir.

Alçı yapı elemanı, yine içerdiği boşluklar nedeniyle ses yalıtımı da sağlar. Özelilikle akustik amaçlarla üretilmiş elemanlar yardımıyla, hacim içinde ses düzeni ve hacimler arasındaki ses geçişi, iyi bir şekilde kontrol edilebilmektedir. Bu alanda yapılan araştırmalarda, alçı elemanlarla yapılmış bir duvarın 700Hz’lik bir sesi %50’ye kadar yuttuğu, bu duvara bilinen lifsel malzeme eklendiğinde %90’a varan bir ses yutuculuğu yaptığı ortaya çıkmıştır.

Alçı sıva, akustik özelliğinden dolayı, teknik danışmanlar tarafından ülkemizdeki birçok otel, restoran veya toplantı salonu gibi kalabalık mekanlarda sıva ve tavan kaplaması olarak şart koşulmaktadır.

Alçı levhalar ile, estetik ve kullanışlı mekanlar yaratılabilir. Alçı hafifliği ve kolaylıkla değiştirilebilme özelliği sayesinde mimari uygulamalara özgürlük tanır

3.ALÇI SAĞLIKTIR

Alçı, kimyasal yapısı nedeniyle bünyesinde bakteri barındırmaz, bazik ve asidik özellikler taşımaz. Ph değeri insan cildiyle aynıdır. Kristalin silis ihtiva etmediğinden kanserojen değildir, cilde dosttur. Bu sebepten tıbbi amaçlı kullanımı da yaygındır. Ülkemizde yapılmakta olan bazı otellerde büyük kalabalıkların toplanabilmesini sağlayacak mahallerde, restoran veya toplantı salonlarında alçı sıva ve alçı tavan kaplamalarının yabancı müşavirler tarafından şart koşulmaktadır.

ALÇI DOĞAL KLİMALIDIR
Alçının mikroskobik boşlukları vardır, Bu sayede yaşadığımız mekanı kışın sıcak, yazın serin tutar. İç mekanlarda oluşan rutubeti çabucak emer, hava kuruyunca da ortama iade eder.
(Düşük nem oranı ile oluşan kuru havanın, özellikle soğuk algınlığı, astım, baş ağrısı, nefes darlığı, performans düşüklüğü, yorgunluk ve halsizliğe yol açtığını biliyor muydunuz ?
Yaşantımızın % 90′ ını yapay yollardan oluşturulmuş kapalı mekanlardan geçirdiğimze göre bu yapay çevrelerin duvarlarının, tavanlarının, iç donanımlarının, ve malzemeleri-nin, seçiminde ne kadar duyarlı olmamız gerekliliğini aklımızdan çıkarmamalıyız. Hastaları tedavi etmek zorunda kalmak yerine, hastalanmamak için önlemler almak en ucuz ve kolay yöntemdir.

ALÇI EKONOMİKTİR

Alçının kolay işlenilebilirliği ve uygulanabilirliği alternatif malzemelere kıyasla çok daha çabuk kuruması inşaat süresinin kısalmasını sağlar ki bu da inşaat ekonomisi için oldukça önemli bir katkıdır. Alçı ve alçı türevi ürünlerin elde edilişi, uygulanması, bakımı kolay ve ucuzdur. Alçı tam bitmiş olarak yapıya girer, ek emek ve masraf gerektirmez. Alçı malzemeleri üretim yerinden şantiyeye rahatlıkla taşınabilir ve kolay uygulanabilir. İşçilik masrafı ve maliyeti azdır. Doğal hammadde kaynaklarından elde edilen e milli bir ürün olarak da nitelendirilebilen alçı, ülkemiz dışına da ihraç edilerek yurt ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

4.ALÇI YANGINA DAYANIKLIDIR

Alçı, inorganik bir madde olduğu için yanmaz. Yapı gereçlerinin yanıcılık açısından değerlendirilmesinde alçı, “A1 sınıfı Yanmaz” bir malzeme olarak gruplandırılır. Bir yangın anında alevle karşılaşan alçı, boşluklarındaki nem ile bünyesindeki kristal suyu ayrıştırmak için ısı enerjisinin büyük bir bölümünü absorbe eder. Ayrışan ve buharlaşan su, alev ile alçı arasında bir buhar tabakası oluşur. Yangın başladıktan 2 saat sonra yangın yüzeyinde 1040 santigrat dereceye ulaşan ısı, 5 cm’lik alçı duvarda arka yüzeye 54 santigrat derece olarak aktarılır.

Sıva alçıları ve alçı levhalar ile 120 dakika yangın dayanım süresi elde etmek mümkündür. Alçının bu özelliği tüm yangın sigortası otoritelerince kabul görmektedir. 1666 yılındaki Londra yangınında zarar görmeyen yapıların alçı olduğu tespit edilmiş, gözlenen koruyuculuğu sayesinde, gelişmiş ülkelerde insanların yoğunlukla bulunduğu alanlarda alçı kullanımı zorunlu hale getirilmiştir. Türkiye’de henüz bu konuda yasal bir zorunluluk yoktur.
Dekorister Aleyna Tv Ünitesi Beyaz - Kapıda Ödeme - Hızlı Kargo. Tv Ünitesi Modelleri & Yalnızca Beyaz Modeller ve En Çok Satanlar. Beyaz TV Ünitesi -2017 - 2018- Modelleri - 3. Beril Tv Ünitesi - Beyaz - Mobilya Ürünleri. Dmodül Doruk Tv Ünitesi 180 cm Beyaz | Tv Üniteleri & Tv Sehpaları | Üretici Firma Avantajı ile Sadece. Dekorister Elit Tv Ünitesi Beyaz - Kapıda Ödeme. Hanem Beyaz Tv Ünitesi - İrfan Home Mobilya. Oslo Tv Ünitesi - Beyaz - Modalife Mobilya - Pratik Mobilya. Mimosa Beyaz Tv Ünitesi - Engince.com.tr. Mono Beyaz Tv Ünitesi - Medusa Home.