Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Kamera Arkası

×

[Hürriyet] Masumlar Apartmanı yeni bölümü öncesi gözler Naci'nin durumuna çevrildi. Son günlerinde büyük aşkı Safiye'nin karşısına çıkan Naci, dönüşüyle ekran ... Masumlar Apartmanı'nda Naci ölecek mi? ... Daha fazla göster

[Habertürk] Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterini Tansel Öngel canlandırıyor. Yıllar sonra Safiye'nin karşısına çıkan Naci aslında hastadır. Peki Masumlar ... Masumlar Apartmanı Naci ölüyor mu? Masumlar Apartmanı Tansel ... Daha fazla göster

Etiketler

Benzer Resimler

Masumlar Apartmanı 17. Bölüm 2. Fragmanı Naci Ölecek mi ?

Masumlar Apartmanı 17. Bölüm 2. Fragmanı Naci Ölecek mi ?

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Kamera Arkası

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Kamera Arkası

Masumlar Apartmanı 17. Bölüm 2. Fragmanı Naci Ölecek mi ? - YouTube

Masumlar Apartmanı 17. Bölüm 2. Fragmanı Naci Ölecek mi ? - YouTube

1280 × 720
Masumlar Apartmanı Naci ölecek mi diziden ayrılıyor mu? - Internet Haber

Masumlar Apartmanı Naci ölecek mi diziden ayrılıyor mu? - Internet Haber

1280 × 800
Masumla Apartmanı 22. Bölüm Fragmanı naci ölecek mi, naci ölüyor mu. Masumlar Apartmanı 22 Bölüm Fragmanı Kamera Arkası eğlenceli anlar sizlerle. TRT 1 ile ekranlara gelen Masumlar Apartmanı naci ölecek mi öldü mü dizisinin merakla beklenen 22.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümde Safiye’nin değişimi izleyicileri şaşırtabilir. Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Fragmanı Kamera Arkası görüntüleri naci safiye ile mutluluğu adım attı. Naci ile dışarı çıkma planı yapan Safiye, değişimiyle herkesi şaşkına çeviriyor. Ablası ile amansız bir hastalıkla savaşan Naci'nin ölümü eniden bir araya gelme ihtimalini düşünen Han ise öfkeden deliye dönüyor. Masumlar Apartmanı 22 bölüm fragmanı izle..

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Fragmanı dizisiyle yıldızı parlayan Farah Zeynep Abdullah'ın, MS şüphesiyle yaptırmış olduğu test sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı 22. Yeni Bölüm Fragmanında üstlendiği İnci karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Farah Zeynep Abdullah, naci ölüyor hastalığına ilişkin hayranlarını yakından ilgilendirecek açıklamalar gerçekleştirdi. Aynı zamanda Masumlar Apartmanı naci öldü mü yrılıp ayrılmayacağına dair net yanıt verdi.

Masumlar Apartmanı'nın 22 yeni bölüm fragmanında, İnci'yle konuşan Naci'nin "Onu son bir kez görebilmek için geri döndüm. Safiye benim yüzümden oraya hapsoldu. Onu oradan çıkarmak boynumun borcu" sözleri dikkat çekti. Safiye ise yıllar sonra evden dışarı adım atmaya hazırlanıyor. Şık kıyafetlerini giyen ve saçlarını açan Safiye, sokağa atacağı ilk adım için Naci'yi bekliyor.

Masumlar Apartmanı yeni fragmanı Safiye'nin, Gülben'in, Han'ın, Neriman'ın hastalığı nedir? Masumlar Apartmanı 21.son bölüm dizisinin psikolojik hastalıkları neler?

MasumlarApartmanı
#MasumlarApartmanFragman
#MasumlarApartmanı22
Masumlar Apartmanı 17. Bölüm 2. Fragmanı Naci Ölecek mi ?. Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Kamera Arkası. Masumlar Apartmanı 17. Bölüm 2. Fragmanı Naci Ölecek mi ? - YouTube. Masumlar Apartmanı Naci ölecek mi diziden ayrılıyor mu? - Internet Haber.