Ramo 22. Bölüm Fragman 3

×

Etiketler

Merhaba, RAMO Dizisi'nin 22.Bölüm ile alakalı bilgileri paylaştığımız videosuna Hoş Geldiniz.

Bomba Bilgiler ve Fotoğraflar için İnstagram Hesabımızdan
TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN:
https://www.instagram.com/karahanliorj

Bu videomuzda RAMO Dizisinin 22.Bölümü hakkında bilgileri sizlerle paylaştık, Siz değerli TAKİPÇİLERİM Lütfen Düşüncelerinizi YORUM KISMINA Yazmayı UNUTMAYIN !

YAĞIZ ARAS Kanalı olarak RAMO Dizisinin Fragman, Yeni Bölüm Fotoğrafları ve Analizlerini kanalımızı TAKİP EDEREK öğrenebilir ve tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Ramo 1. Bölüm Özeti: Adanalı olan Ramo ve ailesi, uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır. Şimdiyse Çukurova’nın tamamına hâkim olan bir ailenin gayrimeşru işlerini yapmak zorundadır. Ramo ve ailesi, Adana’da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşarlar. Cesareti ve zekâsıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi ise Ramo’dur. Gözükara bir delikanlı olan Ramo, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun bu adaletsizliğe son vermeye karar verir. Ramo, çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir. Ancak aile meclisi buna izin vermez. Fakat Ramo ailesine rağmen harekete geçer. Ve isyan ateşinin ilk fitilini yakar. Bu yolda Ramo’yu en çok zorlayan şey patronunun kızı Sibel’dir… Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak ikisi için de zorlaşmaktadır zira. Ramo tüm aksiliklere rağmen hedefine doğru adım adım ilerlerken, en yakın arkadaşı Boz’un yaptığı bir hata tüm planlarını alt üst eder. Can dostunun yaptığı hata yüzünden, Ramo hayatının en zor kararıyla karşı karşıyla kalacaktır…

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu dizide ‘Ramo’ karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi oyuncular yer alıyor.

#Ramo #Fragman #RamoDizi

Ramo 22.Bölüm
Ramo 22.Bölüm Fragmanı
Ramo 22.Bölüm Fragman
Ramo 22. Bölüm Fragmanı
Ramo 22 Bölüm Fragmanı
Ramo 22 Bolum Fragman

Ramo 22.Bölüm 2.Fragman
Ramo 22.Bölüm 2.Fragmanı
Ramo 22. Bölüm 2. Fragman
Ramo 22 Bölüm 2 Fragman
Ramo 22 Bolum 2 Fragman
Ramo 22. Bolum 2. Fragman

Ramo 21.Bölüm
Ramo 21.Bölüm Fragmanı
Ramo 21.Bölüm Fragman
Ramo 21. Bölüm Fragmanı
Ramo 21 Bölüm Fragmanı
Ramo 21 Bolum Fragman

Ramo 21.Bölüm 2.Fragman
Ramo 21.Bölüm 2.Fragmanı
Ramo 21. Bölüm 2. Fragman
Ramo 21 Bölüm 2 Fragman
Ramo 21 Bolum 2 Fragman
Ramo 21. Bolum 2. Fragman

Ramo 2.Sezon
Ramo 2.Sezon 1.Bölüm
Ramo 2.Sezon 1.Bölüm Fragman
Ramo 2 Sezon
Ramo 2 Sezon Bölüm 1
Ramo - Yeni Sezon Tanıtımı
Ramo - Yeni Sezon 2.Tanıtım