Türkiye - İsveç maçı 24.03.2016 CANLI saat kaçta hangi kanalda tv8

×

Etiketler

Benzer Resimler

Almanya Türkiye maçı ne zaman saat kaçta şifresiz mi? Milli maç hangi  kanalda izlenecek? Türkiye maçı saat ve kanal bilgisi! - Spor Haberleri

Almanya Türkiye maçı ne zaman saat kaçta şifresiz mi? Milli maç hangi kanalda izlenecek? Türkiye maçı saat ve kanal bilgisi! - Spor Haberleri

1200 × 675
Türkiye  - İsveç  maçı 24.03.2016 CANLI saat kaçta hangi kanalda tv8

Türkiye - İsveç maçı 24.03.2016 CANLI saat kaçta hangi kanalda tv8

Türkiye Macaristan maçı saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak? - Tv100 Spor

Türkiye Macaristan maçı saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak? - Tv100 Spor

1280 × 720
Andorra - Türkiye Milli Maçı Ne Zaman? Hangi Kanalda?

Andorra - Türkiye Milli Maçı Ne Zaman? Hangi Kanalda?

Moldova - Türkiye Milli Maçı Ne Zaman? Hangi Kanalda?

Moldova - Türkiye Milli Maçı Ne Zaman? Hangi Kanalda?

İzlanda Türkiye maçı bugün! Maç hangi kanalda saat kaçta - Internet Haber

İzlanda Türkiye maçı bugün! Maç hangi kanalda saat kaçta - Internet Haber

1280 × 800
Andorra Türkiye maçı hangi kanalda saat kaçta? (TRT 1 canlı yayın)

Andorra Türkiye maçı hangi kanalda saat kaçta? (TRT 1 canlı yayın)

1920 × 1171
Türkiye İsveç maçı ile bu akşam heyecan seviyesi yüksek bir karşılaşma oynanacak. A Milli Takım Euro 2016 öncesi önemli sınavlarından birine çıkıyor. Türkiye İsveç maçı bu akşam spor severler için heyecanlı bir mücadeleye sahne olacak. A Milli Takım İsveç karşısında 10. kez boy gösterecek. Türkiye İsveç arasında oynanan maçlarda ekibimiz bugüne kadar 5'i resmi, 4'ü özel olmak üzere toplam 9 maçta karşı karşıya geldi. Bu maçların 3'ünü kazanan Türkiye, 4 karşılaşmadan beraberlik, 2 müsabakadan da mağlubiyetle ayrıldı.

Rakibine 10 gol atan Türkiye, kalesinde de 10 gol gördü. Türkiye ile İsveç, son olarak 5 Mart 2014'te Ankara'daki 19 Mayıs Stadyumu'nda hazırlık maçında karşılaştı ve ay yıldızlılar müsabakadan 2-1 galip ayrıldı. A Milli Futbol takımımız EURO 2016 öncesindeki ilk hazırlık maçında İsveç'i ağırlayacak. Mücadeleye Antalya Arena Stadı ev sahipliği yapacak. Peki İşte Türkiye İsveç maçı zorlu bir 90 dakika olacak. EURO 2016'ya katılmaya hak kazanan iki ekip, Antalya'da karşı karşıya gelecek. Antalya Arena'nın ev sahipliği yapacağı mücadelede İsveç'in yıldızı Zlatan İbrahimoviç oynamayacak. Türkiye'de ise Burak Yılmaz başta olmak üzere önemli eksikler var. Türkiye'nin ilk 11 belli oldu.

İŞTE İLK 11'İMİZ:

VOLKAN, GÖKHAN, HAKAN, MEHMET, CANER, SELÇUK, OZAN, OĞUZHAN, ARDA, VOLKAN, CENK

İSVEÇ'İN İLK 11'İ:

OLSEN, LUSTİG, GRANQVİST, LİNDELÖF, AUGUSTİNSSON, JİMMY DURMAZ, EKDAL, KALLSTROM, ERKAN ZENGİN, GUİDETTİ, BERG

Türkiye İsveç maçı hangi kanalda saat kaçta yayınlanacak?

Türkiye İsveç maçı 24 Mart bu akşam saat 20:45'te başlayacak. Karşılaşma TV 8 kanalından canlı olarak yayınlayacak.

Türkiye-İsveç hazırlık müsabakası, aynı zamanda A Milli Takım'ın geçtiğimiz aylarda tamamlanarak hizmete sunulan Antalya Stadı'nda oynayacağı ilk maç olacak. Bu karşılaşma, A Milli Takım'ın Antalya'da oynayacağı üçüncü maç olarak da kayıtlara geçecek. A Milli Takım, Antalya'da en son 21 Ocak 1998'de Arnavutluk ile özel maçta karşı karşıya gelmişti. Temeli 23 Haziran 2013'te atılan 33 bin kişi kapasiteli stadyum, 103 milyon lira maliyetle 28 ayda tamamlandı ve Spor Toto Süper Lig'de 26 Ekim 2015'teki Antalyaspor-Beşiktaş maçıyla açıldı.
Almanya Türkiye maçı ne zaman saat kaçta şifresiz mi? Milli maç hangi kanalda izlenecek? Türkiye maçı saat ve kanal bilgisi! - Spor Haberleri. Türkiye - İsveç maçı 24.03.2016 CANLI saat kaçta hangi kanalda tv8. Türkiye Macaristan maçı saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak? - Tv100 Spor. Andorra - Türkiye Milli Maçı Ne Zaman? Hangi Kanalda?. Moldova - Türkiye Milli Maçı Ne Zaman? Hangi Kanalda?. İzlanda Türkiye maçı bugün! Maç hangi kanalda saat kaçta - Internet Haber. Andorra Türkiye maçı hangi kanalda saat kaçta? (TRT 1 canlı yayın).